Florida Sun & Chillin'

cena od
od 4697 PLN

REZERWACJA

Opis wyjazdu


Podróż, która napełni pozytywną energią każdego człowieka. Nie da się opisać wszystkiego, co czeka na Was w tym słonecznym stanie. W czasie wyprawy w głąb tajemniczego parku Everglades staniecie na przeciwko prawdziwych aligatorów. W drodze na Key West pokonacie jedyny na Świecie taki łańcuch mostów. Zobaczycie zwierzęta zamieszkujące morza i oceany. Przeżyjecie wakacje w niezwykle tropikalnym klimacie. Podróż na Florydę to okazja do odkrycia egzotycznego i fascynującego świata.

Sam decydujesz jakie są daty Twojej podróży


Daty wyjazdów są elastyczne. Przy rezerwacji należy określić miesiąc wyjazdu. Kto zna dokładne daty swojej podróży prosimy dodać tę informację w "UWAGACH" w formularzu rezerwacji. Dzięki takiemu podejściu możemy kupić dla każdego uczestnika najlepsze połączenie lotnicze dla jego wyprawy.

Dzień 1 - Przylot do Miami


Przylot do Miami i zakwaterowanie w hotelu. Odbiór samochodu z wypożyczalni Alamo na lotnisku samochodu i przejazd do hotelu na Miami Beach.

Dzień 2 - Czas wolny na Miami Beach


Pierwszy dzień w słynnym kurorcie - Miami Beach. Czas na relaks i odpoczynek po długiej podróży na jednej z najbardziej znanej plaży na świecie. Poczujcie się jak największe gwiazdy showbiznesu spacerując słynną ulicą Ocean Drive. Zobaczcie miejsca znane dotąd wyłącznie ze znanych teledysków i filmów. A wieczorem przekonajcie się, dlaczego Miami uznawane jest światową stolicą rozrywki :)

Dzień 3 - Miami Beach - odpoczynek


Odpoczynek na cudownej plaży oraz pływanie w przezroczystej wodzie to prawdziwa uczta dla ciała i umysłu. Wykorzystajcie ten czas dla siebie i naładujcie się pozytywną energią na resztę całego roku! A jak już będziecie mieli dosyć odpoczynku na plaży wyruszcie zobaczyć najważniejsze miejsca w Miami, a w tym słynną Little Havanna. Znajdziecie tu mnóstwo ciekawych obiektów, zabytków, restauracji oraz oczywiście sklepów z cygarami, a z głośników usłyszycie kubańską muzykę. Opcjonalnie możecie wybrać się na rejs po słynnej zatoce Biscayne Bay. Statek wycieczkowy zabierze Was na przejażdżkę w trakcie, której zobaczycie gwiazdorskie rezydencje. Co ciekawe zwiedzanie z wody to jedyna okazja by ujrzeć barwny świat celebrytów.

Dzień 4 - Miami/Orlando


Wykorzystajcie ten dzień w najlepszy dla siebie sposób. Spacerując alejkami otoczonymi pięknymi palmami, cieszcie się słońcem, oceanem oraz charakterystycznym krajobrazem dla Miami Beach. Mamy nadzieję, że rzutem na taśmę zobaczycie wcześniej nie odkryte miejsca! A jak przyjdzie na to czas, wyruszcie w swoją pierwszą długą podróż podczas wyprawy w stronę Orlando. Szerokiej drogi!

Dzień 5 - Kennedy Space Center / St. Augustine


Czas na kosmiczną, całodniową wycieczkę do Kennedy Space Center. Odlotowych wrażeń!

Dzień 6 - Daytona Beach


Czas na całodniową wycieczkę do słynnego miasta Daytona Beach. Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji na czele z legendarnym torem wyścigowym. Jest to jeden z najbardziej znanych torów wyścigowych nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na świecie. Głęboko w sercu Daytona Beach znajduje się ?Ocean Walk?. Jest tu naprawdę wiele rzeczy do zrobienia!

Dzień 7 - Universal Studio / St. Augustine


Przeżyjcie niesamowity dzień w królestwie rozrywki. Uznawany za najlepszy park rozrywki na świecie Universal Studio zabierze Was w pełną adrenaliny podróż. Na miejscu na żywo zobaczycie bohaterów z najlepszych filmów. A w dodatku sami poczujecie się jak filmowi bohaterowie, kiedy znajdziecie się w samym środku tej trudno do wyobrażenia rozrywki.

Dzień 8 - Clearwater, Caladesi Island, Sarasota


Plaża w Clearwater uznawana jest za jedną z najlepszych w całych Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania! Pamiętajcie o możliwości rejsu w cenie około 14 USD w dwie strony na urokliwą wysepkę Caladesi. Na dopełnienie Czeka Was wizyta w Sarasota. Być może znajdziecie tutaj jeszcze ładniejsze plaże niż w Clearwater.. Jedną z najchętniej odwiedzanych plaży przez turystów jest Siesta Key Beach.

Dzień 9 - Naples i rezerwaty Florydy


Naples to jedno z najzamożniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Turyści z całego świata odwiedzają to miejsce ze względu na rezerwaty przyrody znajdujące się w pobliżu. Najbardziej znane to Corkscrew Swamp Sanctuary, Big Cypress National Preserve, Florida Panther National Wildlife Refuge czy Ten Thousand Islands National Wildlife Refuge. A gdy będziecie mieli dość przyrody, zawsze można przejechać się do Downtown w Naples czy odpocząć na plaży.

Dzień 10 - Fort Myers / Miami


Jest to jedno z ładniejszych miast Zachodniej Florydy. To tutaj swoje posiadłości mieli Edison czy Henry Ford. Co więcej do dnia dzisiejszego można je zobaczyć na własne oczy, gdyż są otwarte do zwiedzania dla turystów. Wiele osób podczas swoich podróży odwiedza wysepki: Captiva Island, Sanibel Island i Estero Island, oraz plaże w Fort Myers. A jak już zwiedzicie wszystkie wybrane przez siebie miejsca to czas wyruszyć w stronę Miami!

Dzień 11 - Everglades National Park


Każdy dzień w czasie tego wyjazdu jest wyjątkowy, jednak ten dzień na długo zostanie w Waszej pamięci. Tego dnia przeżyjecie niesamowite emocje. Jeżeli do tej pory nigdy w swoim życiu nie widzieliście na żywo aligatora, tego dnia zrobicie to po raz pierwszy. Zabierzemy Was specjalną łodzią w rejs w głąb tajemniczego Parku Narodowego Everglades, żebyście mogli zobaczyć aligatory z bliska, w ich naturalnym środowisku. Jest to ekscytująca przygoda! Ekipa Everglades już na Was czeka!

Dzień 12 - Key West


Zostaw swoje kłopoty przed wyspą - odbierz je nietknięte, jak będziesz wracał. Taki napis widnieje przed wjazdem na wyspę. Tego dnia zobaczycie na własne oczy, jak wygląda najdalej wysunięty punkt na południe Stanów Zjednoczonych. Wyobraźcie sobie, że z tego miejsca na Kubę jest zaledwie 90 mil. W przeszłości zdarzało się, że ludzie pokonywali ten dystans płynąc wpław z wybrzeża do wybrzeża. Poczujecie się tu jak w innym świecie. Rajskie plaże, malownicze krajobrazy, niesamowita architektura, a w tym dom samego Ernesta Hemingwaya. Bujna roślinność, weseli ludzie i ogromne cumujące w centrum statki pasażerskie tworzą niepowtarzalny klimat tej wyspy. Od teraz jesteście objęci indiańską klątwą: Ten, kto raz przybędzie na Key West, do końca życia będzie chciał tu wrócić. Jesteście szczęściarzami!

Dzień 13 - Wylot do Polski


Dojazd na lotnisko w Miami. Oddanie samochodu w wypożyczalni Alamo na lotnisku i odprawienie się na lot.

4 osoby w pokoju (cena od osoby)


1097 USD lub 4697 PLN
podana cena obowiązuje przy 4 osobach
zakwaterowanych w 1 pokoju
* w każdym hotelu w pokoju do dyspozycji 2 łóżka typu Double

2 osoby w pokoju (cena od osoby)


1597 USD lub 6867 PLN
podana cena obowiązuje przy 2 osobach
zakwaterowanych w 1 pokoju
* dodatkowa osoba w pokoju płatna 797 USD lub 3527 PLN

Świadczenia zawarte w cenie


• wynajęty samochód bez limitu kilometrów klasy standard(podróż w 2 lub 3 osoby) lub full size (podróż w 4 osoby)
• rozszerzone ubezpieczenie wypożyczonego samochodu(zniesienie odpowiedzialności finansowej na wypadek uszkodzenia i utraty samochodu oraz w przypadku wyrządzonej szkody podczas niefortunnego zdarzenia drogowego)
• 12 noclegów w hotelach i motelach
• bilety wstępu do Universal Studio lub Kennedy Space Center(wybór uczestników)
• spotkanie przedwyjazdowe z naszym specjalistą
• harmonogram wyjazdu wraz z opisem trasy
• amerykańska karta z Internetem
• opiekę specjalistów podczas podróży
• ubezpieczenie TU Europa - wariant standard
• obowiązkowy fundusz gwarancyjny

Świadczenia nie zawarte w cenie


• bilet lotniczy - w zależności od linii lotniczej, miejsca docelowego oraz daty podróży bilety kosztują w granicach 1500 - 3000 PLN
• dodatkowych kosztów związanych z samochodem: paliwo i parkingi - w czasie podróży potrzebujecie zatankować około 60 galonów. Średnia cena jednego galonu to 5 USD, dlatego kwota za paliwo na całej trasie wynosi 300 USD + 50 USD parkingi
• wyżywienie ok. 20 USD - 30 USD od osoby/dzień
• opłaty klimatyczne w hotelach - ok. 50 USD

Dodatkowo zapewniamy


• pomoc w zakupie biletów lotniczych
• doradztwo w zakresie przygotowań do wyprawy

Zobacz jakie to łatwe!


Jesteś 5 kroków od swojej wymarzonej podróży:
1. Złożenie rezerwacji.
2. Zakup biletów lotniczych.
3. Akceptacja bazy noclegowej.
4. Spotkanie przedwyjazdowe z naszym specjalistą.
5. Realizacja Imprezy Turystycznej.

Na czym to polega?


Organizujemy Waszą podróż od A do Z: transport, zakwaterowanie, atrakcje, zwiedzanie. Podróż realizowana jest bez pilota. Ruszacie sami sprawdzoną przez nas trasą. Wszystkie świadczenia są zarezerwowane i opłacone. Przez cały czas monitorujemy przebieg wyprawy.

Jak się przygotować?


Przed wyjazdem otrzymacie harmonogram swojej podróży z dokładnym opisem przebiegu każdego dnia oraz dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej z mapami, noclegami oraz przydatnymi informacjami.

Przyjacielskie porady


Wyjazd został skonstruowany w taki sposób, żeby każdy mógł w pełni poznać niesamowity stan, którym niewątpliwie jest Floryda. Przez bogaty program i wiele różnorodnych atrakcji jest to doskonały wybór zarówno dla dorosłych i dzieci. Jest to połączenie relaksu na wybranych plażach Florydy: Miami Beach, Daytona Beach czy Clearwater z prawdziwym amerykańskim roadtripem. Uzupełnieniem wszystkich atrakcji jest część rozrywkowa wyjazdu, a więc wizyta w Universal Studio lub Kennedy Space Center.

Podczas podróży znaczącym ułatwieniem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Pamiętajcie, że podróżujecie samodzielnie wypożyczonym samochodem, ale w każdej chwili możecie się z nami kontaktować i liczyć na każdą pomoc.

Cześć naszych hoteli oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Jednak połączenie i jego jakoś mogą być niestabilne. Siła sygnału w głównej mierze zależy od odległości pokoju do najbliższego nadajnika Wi-Fi. Czasem lepiej jest korzystać z usługi w ogólnodostępnych przestrzeniach, w których jest silniejszy sygnał. W niektórych hotelach pobierana jest opłata za korzystanie z Internetu. Zazwyczaj w takim wypadku jakość usługi jest wyższa.

Z powodu złych warunków pogodowych w miesiącu wrześniu na Florydzie nie organizujemy wyjazdów w tym czasie.

Podróżuj po USA w sprytniejszy i bezpieczniejszy sposób.

Dołącz do naszej grupy samodzielnych Odkrywców Ameryki.


Social media:

Facebok Instagram