Jak to robimy?

Dzień dobry! Cześć! Dobry wieczór albo po prostu czołem!
Tutaj Paweł, Ksawery, Jacek, Dorota, Michał, Marysia, Michał, Karolina, Robert, Tomek, nasze zdjęcia znajdziesz tutaj!

Jesteśmy grupą ludzi, która ma słabość do pięknych miejsc, przygód, długich rozmów z ludźmi z pasją, a przede wszystkim podróżowania po USA. Dlatego stworzyliśmy naszą grupę Odkrywców Ameryki, do której nieustannie dołączają nowe osoby, zarówno młodsi i starsi.
Z wielką chęcią przywitamy Cię w naszym gronie! Poznaj nas i zobacz, co przeżyliśmy do tej pory. Jak się spodoba, wiesz gdzie nas szukać:)
1

Zaczynamy od mocnego uderzenia:)

Dzięki za mema dla fanpage'a na FB: Anonimowy Internauta!


2

Właśnie tak wyglądały organizowane przez nas podróże.

W przeszłości organizowaliśmy wyjazdy dla grup około 8-12 osób.


Polegało to na tym, że wypożyczaliśmy samochody (vany 8-osobowe lub busy 15-osobowe) i wyruszaliśmy na wspólną podróż. Zaznaczamy, że to były UDANE podróże. Odwiedzaliśmy piękne miejsca, a uczestnicy byli zadowoleni i szczęśliwi. I nagle wydarzył się CUD.

3

Wymarzyliśmy sobie, żeby organizować
podróże do USA taniej o cenę biletu lotniczego.

Tak zoptymalizowaliśmy koszty podróży.


W pewnym momencie zobaczyliśmy, że to co robimy jest trochę bez sensu :( Koszt przelotu pilota do USA to około 3500 zł, noclegi 5000 zł, wyżywienie 1500 zł, a wynagrodzenie i poświęcony czas to minimum 2000 PLN. Podliczając to wychodzi kwota 12000 PLN. Weźmy pod uwagę podróż w 4 osoby. Niech to będzie rodzina z dwójką dzieci. Na takim przykładzie jesteśmy w stanie przeprowadzić taki sam wyjazd w cenie 3000 złotych taniej od osoby. A to już cena biletu lotniczego do USA! Musieliśmy tylko znaleźć sposób na zlikwidowanie tych kosztów.

Czy zakończyliśmy naszą działalność? I tak i nie. Przestaliśmy organizować małe wyjazdy dla grup 10 osobowych, których w internecie jest od groma, a w dodatku są drogie. Zdecydowaliśmy, że zaczniemy wspierać samodzielnych podróżników w USA!

4

Kiedyś sami jeździliśmy z uczestnikami samochodem po Stanach.

Dzisiaj cieszymy się jak dzieci, gdy nasi uczestnicy podróżują samodzielnie po USA :)


I wiecie co? Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczestników! Doskonale im to idzie, a nasza idea ma się doskonale. Nasi uczestnicy z reguły podróżują po USA wygodnym samochodem klasy Standard SUV. Zwiedzają samodzielnie i daje im to większą swobodę oraz satysfakcję. W taki sposób łączymy pewność, bezpieczeństwo i zaplanowane działania, a także niezależne podróże.

5

Podróżuj po USA mądrze.

Wymarzony roadtrip to nie ma być stres i gonitwa.


Z założenia nie organizujemy dłuższych podróży niż 2 tygodnie. Dzięki temu zwiedzasz dokładniej i masz wystarczająco dużo czasu na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z każdego miejsca na trasie swojej wyprawy. My przedstawiamy wszelkie możliwości i wskazówki dla wybranej podróży, ale to Ty decydujesz jak ona wygląda, czyli ile czasu spędzisz w konkretnym miejscu.

6

Każdy przed podróżą otrzymuje
amerykańską kartę SIM T-Mobile z Internetem.

Masz ciągłą łączność z internetem i zwiedzasz wygodnie.


Internet! Jesteśmy pewni, że podczas podróży po Stanach zatęsknisz za polskim jedzeniem, a za Internetem również. Postanowiliśmy więc, że wyjeżdżając z nami na jakiś czas pożyjesz inaczej. Mamy na myśli to, że polskie schabowe zamienisz na amerykańskie burgery, a polski numer na amerykański. Przed podróżą otrzymasz od nas amerykańską kartę SIM T-mobile z INTERNETEM. Nie bój się o swój Instagram i inne potrzebne aplikacje. Cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie! Pamiętaj, że nawet zamówimy dla Ciebie pizzę do pokoju! A jak obrazi się na Ciebie internet? Śmiało dzwoń na naszą linię od zadań specjalnych: +1 323-676-1795

7

Guide Book + Aplikacja Mobilna

Dzięki temu codziennie możesz przeczytać
co Cię czeka każdego kolejnego dnia w czasie podróży.


A teraz coś nad czym pracowaliśmy naprawdę długo. Magisterki szybciej napisaliśmy. Do przygotowania tego potrzebowaliśmy łącznie 100 lat (sama Dorota podróżuje od 30 lat) podróży po USA. Mowa o naszym dedykowanym dla każdej wycieczki GuideBooku. A to wszystko jest uzupełnione aplikacją mobilną, która poprowadzi Cię bezpiecznie, krok po kroku po każdym miejscu podczas wyprawy. A w tym: wskazówki, ciekawostki, mapy, bilety wstępu, hotele, restauracje czy pogoda - wszystko w Twojej kieszeni!

8

Spotkanie przed wyjazdem

Spotkania przedwyjazdowe dają nam pewność,
że nasi uczestnicy są doskonale przygotowani do wyjazdu.


Myślałeś, że Ci się upiecze i nas nie spotkasz? Nie ma na to szans! Z każdym naszym uczestnikiem przed wyjazdem spotykamy się i omawiamy całą trasę dzień po dniu. Dzięki temu mamy pewność, że na pewno będziesz wiedział, gdzie zaparkować samochód na Alei Gwiazd w Los Angeles czy gdzie zjeść najlepszy posiłek w Las Vegas. No i przede wszystkim przypomnimy o nie łamaniu przepisów drogowych:) W razie czego, nasz człowiek, słynny nowojorczyk Cliffton, wyciągnie Was na miejscu z każdej sytuacji i załatwi każdą sprawę. Brawa dla niego!

9

Zrobicie tyle zakupów, że aż miejsca w wózku zabraknie!

USA daje wielkie możliwości udanych zakupów.


Teraz widzisz co robimy i czym się zajmujemy. Mówimy, że oszczędzamy pieniądze naszych uczestników, a przy tym podnosimy standard ich podróży. Śledząc nasze podróże, uśmiechamy się od ucha do ucha! Widzimy, że większość uczestników za zaoszczędzone pieniądze wybiera się do Universal Studio lub korzysta z innych dodatkowych atrakcji, a do tego robi większe zakupy w takich sklepach jak: Micheal Kors, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Nike czy Calvin Klein. To się nazywa rozmach!

10

Dlaczego to robimy.

I do czego dążymy!


Nie planowaliśmy tego. Tak się potoczyło życie. Zaczęliśmy organizować duże, studenckie, autokarowe wyjazdy, które dały nam dużo nowych możliwości. Teraz wykorzystujemy te szanse z korzyścią dla wszystkich członków naszej ekipy. Dążymy do tego, żeby stworzyć największą grupę samodzielnych Odkrywców Ameryki. Upss to już długi tekst , dlatego będziemy kończyć! Ciekawe czy podoba się to co robimy? Jak tak, to koniecznie wbijaj na naszego facebooka: Odkryj Amerykę - zmieniamy wyobrażenie podróży do USA.

To jest część naszej ekipy:)

Zapraszamy Ciebie do USA!


To nie jest tak, że jesteśmy takimi samotnikami, którzy nie lubią innych ludzi. Uwielbiamy spędzać czas i podróżować z innymi! Na dowód tego organizujemy wyjazdy grupowe dla szkół i jesteśmy założycielami międzynarodowego eventu turystycznego AmericanTrip. Jesteście dużą grupą? Minimum 40, a może nawet więcej osób? Potrzebujesz zorganizować firmowy wyjazd do USA? Napisz do nas, a może uda się pomóc :) Z nami tak już jest. My albo organizujemy coś dużego, albo małego i obie te rzeczy uwielbiamy! Życzymy Ci nieskończenie wiele niezapomnianych przygód ;)

Podróżuj po USA w sprytniejszy i bezpieczniejszy sposób.

Dołącz do naszej grupy samodzielnych Odkrywców Ameryki.


Social media:

Facebok Instagram