Wynajem samochodów w USA

Kompleksowa pomoc w wynajmie samochodu - szybko, tanio i bezpiecznie

Sprawdź czy nasze wsparcie w wynajmie samochodu w USA jest dla Ciebie wartościowe :)Pomagając w wynajmie samochodu, chcemy ochronić Cię przed dodatkowymi wydatkami
W ostatnim czasie największym wyzwaniem jest moment odbioru samochodu z wypożyczalni. Pracownicy wybranej wypożyczalni sugerują szereg dodatkowych świadczeń, a głównie ubezpieczeń, których nie potrzebujesz. Kwota wynajmu potrafi wzrosnąć nawet o 700 dolarów :( Decydując się na nasze wsparcie dajemy gwarancję, że Twój opiekun wynajmu samochodu zweryfikuje czy po odbiorze samochodu zostały naliczone dodatkowe świadczenia.

Zawsze przedstawiamy cenę z pełnym ubezpieczeniem
W przeciwieństwie do wielu ofert w Internecie, zawsze podajemy ostateczną cenę z wszystkimi potrzebnymi ubezpieczeniami. Dlatego często jest tak, że nasze ceny są wyższe od tych na innych portalach. Mamy możliwość podania ceny bez ubezpieczenia opon, szyb czy świateł, ale w takim wariancie nie wynajmiemy żadnego samochodu. Bezpieczeństwo i mądre działania to nasz priorytet.

Szybki i łatwy sposób na wynajem samochodu
Dążymy do tego, żeby wynajem z nami był łatwy szybki oraz pozbawiony wszelkiego stresu. Dlatego za wynajęty samochód rozliczasz się z nami, czyli na miejscu nie dokonujesz już żadnych płatności (o ile nie zdecydujesz się na dodatkową usługę np. Fotelik dziecięcy lub GPS). Po zaakceptowaniu naszej propozycji, następnie otrzymujesz voucher, z którym należy udać się do wybranego oddziału wypożyczalni na lotnisku czy w innym miejscu.

Szeroki wybór wypożyczalni
Wynajmujemy samochody z wszystkich najbardziej znanych wypożyczalni, a w tym: Alamo, Avis, Hertz, Sixt, National, Thrifty, Enterprise, Budget czy Dollar. Dzięki temu możemy porównać oferty i przedstawić tę najkorzystniejszą na dany termin.

WYNAJEM SAMOCHODU W USA Z NASZYM WSPARCIEM W 5 KROKACH
ZAPYTANIE > AKCEPTCJA > PŁATNOŚĆ > ODBIÓR > WERYFIKACJA

Formularz wynajmu samochodu

Podróżuj po USA w sprytniejszy i bezpieczniejszy sposób.

Dołącz do naszej grupy samodzielnych Odkrywców Ameryki.


Social media:

Facebok Instagram