Poznajmy się;)

Co robimy i dlaczego oraz do czego dążymy

Wspieramy samodzielnych podróżników w USA. Rezerwujemy hotele, wypożyczamy samochody, i kupujemy bilety lotnicze. Dzięki swojemu doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom sprawiamy, że czujecie się bezpieczniej w czasie podróży, eliminujecie niespodziewane wydatki, dowiadujecie się wielu ciekawostek o odwiedzanych miejscach oraz korzystacie z praktycznych wskazówek dotyczących zwiedzania. Z nami, nawet nie martwicie się o zagubiony bagaż podczas lotu, bo w jego znalezieniu również pomagamy.

Jesteśmy połączeniem wypraw zorganizowanych i indywidualnych. W taki sposób łączymy to co najlepsze. Pewność, bezpieczeństwo i zaplanowane działania, a także niezależne podróże. Nasze podejście oraz nawiązane relacje ze stałymi partnerami pozwalają organizować wyjazdy dużo taniej niż tradycyjne biura podróży.

Wierzymy, że dzięki temu wyjazdy do USA będą dostępne dla większej grupy osób. W taki sposób tworzymy największą społeczność samodzielnych podróżników odkrywających Amerykę. Dołączysz się do nas?

Paweł


Wieczny optymista. Uważa, że im bardziej coś na pierwszy rzut oka wydaje się nierealne, tym bardziej trzeba to zrealizować. Jako osoba wszechstronnie uzdolniona zajmuje się niemal wszystkim: od bezpośredniego kontaktu z uczestnikami, pilotowania wyjazdów do pisania opisów członków całej ekipy.

Ksawery


Urodzony organizator. Możecie go obudzić o każdej porze dnia i nocy z pytaniem dotyczącym podróży po USA, a odpowiedzi udzieli zanim otworzy oczy. Lubi dobrze zjeść, dlatego w każdym miejscu może polecić dobrą, lokalną restaurację (tylko, czemu zawsze jest to chińczyk!?;) Zajmuje się głównie logistyką wyjazdów i tworzeniem programów. To on zna najlepsze miejsca na postoje w czasie niezapomnianych roadtripów. Na co dzień wielki fan tenisa, a przede wszystkim Rogera Federera.

Michał


Prawdziwy obieżyświat. Gdy wraca do Polski zastanawiamy się czy go poznamy. Mieszkał w USA, Kanadzie i Nowej Zelandii. Przeżył tyle, że swoimi opowieściami mógłby dzielić się 365 dni w roku, a i tak byłoby to za mało. Zawsze gdzieś w głowie ma plan B, o którym nikt nigdy nie wie. Podróżnicza klasa sama w sobie...

Jacek


Człowiek od zadań specjalnych. Odpowiedzialny za kontakt z hotelami i firmami przewozowymi. Przez niego przechodzi każdy dokument. Oprócz tłumaczeń jest również mistrzem w śpiewaniu najsłynniejszych hitów podczas największych festiwali muzycznych.. Tytuł magistra amerykanistyki nie zwalnia ze szlifowania języka.

Robert i Karolina


Odlotowa para. Są nie do zatrzymania w jednym miejscu. Malezja, Wietnam, Nowa Zelandia, Australia, Meksyk, Gwatemala, Belize, Kanada i oczywiście Stany Zjednoczone. To tylko niewielka część miejsc, które odwiedzili. Pisali o nich nawet w National Geographic! Uwielbiają dzielić się wiedzą i doświadczeniem podróżowania z innymi. Są naszymi specjalistami od szukania połączeń lotniczych. Sami nie mogą doliczyć się ile czasu dotychczas spędzili w powietrzu. Na pewno wystarczyłoby czasu, aby okrążyć (raz?) całą naszą planetę. Los sprawił im psikusa, ponieważ, ku ich zdziwieniu nie poznali się w samolocie...

Michał i Marysia


Nasi modele. On: Miły, przystojny, zdolny, mądry. Ona: Sympatyczna, atrakcyjna, kreatywna, inteligentna. Taka właśnie jest nasza druga para. Połączyła ich miłość do Stanów Zjednoczonych. Marysia nikomu nie chce odstąpić dokonywania rezerwacji we wszystkich czekających na uczestników atrakcjach, a w tym oczywiście ulubionego Disneylandu. Michał to ekspert do wypożyczania samochodów. Zna się na tym dużo lepiej niż na gotowaniu :)

Tomek


Ekspert i profesjonalista. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Odpowiada za organizację wyjazdów firmowych na specjalne życzenie. Oprócz tego jest naszym ninja do spraw marketingu i social media. Pełna głowa pomysłów i szukanie najlepszych rozwiązań to dla niego codzienność. Wielki pasjonat narciarstwa, a co za tym idzie stanu Kolorado.

Dorota


Autorka bloga Ameryka dla podróżnika, miłośniczka Dzikiego Zachodu, szczególnie prerii, pustyń i kanionów Utah i Arizony. Od ponad 20 lat podróżuje w te rejony, zna tu każdy kamień, drogę i dróżkę, także i tę, której nie ma na mapie. Na własnych nogach przemierzyła tysiące kilometrów na szlakach i po bezdrożach Zachodu. W podróżach towarzyszy jej samochód terenowy, dobre mapy terenu i urządzenie GPS. W plecaku ląduje też aparat fotograficzny, którym dokumentuje każdą wyprawę.

Podróżuj po USA w sprytniejszy i bezpieczniejszy sposób.

Dołącz do naszej grupy samodzielnych Odkrywców Ameryki.


Social media:

Facebok Instagram