Floryda 2025

cena od
5 997 PLN + bilet lotniczy

REZERWACJA

Opis wyjazdu


Czas na Florydę :) Kto by nie marzył o tym słynnym, słonecznym stanie? Miejsce, która przyciąga do siebie nie tylko turystów z całego świata, ale również największych naszego świata, aby znaleźć swoje stałe miejsce na ziemii. W czasie wyjazdu odwiedzimy zarówno najsłynniejsze plaże i urokliwe miasteczka, w tym Naples, Fort Myers czy Sarasota. Będzie czas na rozrywkę w wybranym parku rozrywki, ale również wizyta w Kennedy Space Center...to stąd wylatują rakiety w kosmos! Dosłownie zatem możemy napisać, że to będzie kosmiczny wyjazd jak zawsze w doborowym towarzystwie Odkrywców Ameryki!

Data wyjazdu w roku 2025


21 stycznia 2025 - 31 stycznia 2025

Tylko 48 miejsc. O rezerwacji miejsca na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń.
W celu dokonania rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub napisać wiadomość na adres rezerwacje@odkryj-ameryke.pl.

Zobacz co Cię czeka z nami na Florydzie :) To będzie mocna objazdówka! Przygotuj się na duże wrażenia każdego dnia. Podczas tej wyprawy odkryjemy Florydę.

Dzień 1 - Przylot do Miami


Przylot do Miami i zakwaterowanie w hotelu. Przejazd autokarem do hotelu na Miami Beach. A wieczorem będzie czas na zapoznanie się z okolicą hotelu :)

Dzień 2 - Miami


Pierwszy dzień w słynnym kurorcie - Miami Beach. Czas na relaks i odpoczynek po długiej podróży na jednej z najbardziej znanej plaży na świecie. Poczujcie się jak największe gwiazdy showbiznesu spacerując słynną ulicą Ocean Drive. Zobaczcie miejsca znane dotąd wyłącznie ze znanych teledysków i filmów. A wieczorem przekonajcie się, dlaczego Miami uznawane jest światową stolicą rozrywki :)

Dzień 3 - Miami - Fort Lauderdale, Palm Beach, Orlando


Wyruszamy w pierwszą trasę z Miami do Orlando! Po drodze zatrzymamy się w takich miejscach jak Fort Lauderdale czy Palm Beach + kilku miejscówkach niespodziankach. W taki sposób zaczniemy nasza objazdówkę po Florydzie, która z pewnością przyniesie wiele wrażeń!

Dzień 4 - Kennedy Space Center


Czas na kosmiczną, całodniową wycieczkę do Kennedy Space Center. Uwierz na słowo. W swoim życiu nigdy tak blisko kosmosu jeszcze nie byliście. A oprócz zobaczenia wielu niesamowitych wystaw, będziecie mieli okazję wirtualnie wylądować na Marsie! Odlotowe wrażenia są tu gwarantowane!

Dzień 5 - Universal Studio lub Disney World lub St. Augustine


Tego dnia należy wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Chcąc każdemu sprostać oczekiwaniom przedstawiamy trzy wybory :) Autokar zrobi rundkę i najpierw wysadzi chętne osoby w Universal Studio i parku Disneyland. Kto nie ma ochoty na żaden park rozrywki pojedzie na wycieczkę do uznawanego za jedno z najpiękniejszych miasteczek na Florydzie - St. Augustine. Wieczorem wszystko spotkamy się w hotelu i podzielicie się swoimi wrażeniami :)

Dzień 6 - Caladesi Island, Sarasota


Pierwszą część dnia spędzimy w miejscu o nazwie Caladesi Island. Jest to dosyć tajemniczą plaża do której przypłyniemy specjalną łodzią. Na miejscu będzie można odpocząć, zrobić piknik czy pospacerowa . Druga część dnia to słynna plaża Siesta Key Beach. Ona jest ogromna! Leżenie na delikatnym, białym piasku to świetne doświadczenia nawet?.gdy z plażowaniem nie jest Ci po drodze. Bierzemy do na siebie :)

Dzień 7 - Fort Myers, Naples


Fort Myers - tutaj swoje posiadłości mieli Edison czy Henry Ford. Jest to urokliwe miasteczko z dużą liczbą klimatycznych kawiarni, restauracji czy sklepów. Z pewnością nie będziemy mieli większego wyzwania, aby zjeść tu dobry posiłek. Będzie można również poleżeć na tutejszej plaży. Drugą część dnia spędzimy w Naples. Znajdziemy tu uznawaną za jedną z najładniejszych plaży na Florydzie. Oprócz tego będzie można zobaczyć przepiękne rezydencje. Tutaj jak nigdzie indziej poczujemy prawdziwy klimat Florydy.

Dzień 8 - Everglades i zakupy


Każdy dzień w czasie tego wyjazdu jest wyjątkowy, jednak ten dzień na długo zostanie w Waszej pamięci. Tego dnia przeżyjecie niesamowite emocje. Jeżeli do tej pory nigdy w swoim życiu nie widzieliście na żywo aligatora, tego dnia zrobicie to po raz pierwszy. Zabierzemy Was specjalną łodzią w rejs w głąb tajemniczego Parku Narodowego Everglades, żebyście mogli zobaczyć aligatory z bliska, w ich naturalnym środowisku. Jest to ekscytująca przygoda! Ekipa Everglades już na Was czeka!

Dzień 9 - Key West


Zostaw swoje kłopoty przed wyspą - odbierz je nietknięte, jak będziesz wracał. Taki napis widnieje przed wjazdem na wyspę. Tego dnia zobaczycie na własne oczy, jak wygląda najdalej wysunięty punkt na południe Stanów Zjednoczonych. Wyobraźcie sobie, że z tego miejsca na Kubę jest zaledwie 90 mil. W przeszłości zdarzało się, że ludzie pokonywali ten dystans płynąc wpław z wybrzeża do wybrzeża. Poczujecie się tu jak w innym świecie. Rajskie plaże, malownicze krajobrazy, niesamowita architektura, a w tym dom samego Ernesta Hemingwaya. Bujna roślinność, weseli ludzie i ogromne cumujące w centrum statki pasażerskie tworzą niepowtarzalny klimat tej wyspy. Od teraz jesteście objęci indiańską klątwą: Ten, kto raz przybędzie na Key West, do końca życia będzie chciał tu wróci . Jesteście szczęściarzami!

Dzień 10 - Lot powrotny do Polski


Tego dnia czeka nas podróż powrotna do Polski, ale dopiero wieczorem. Dlatego mamy jeszcze niemal cały dzień dla siebie w Miami. Na koniec naszego pobytu odwiedzimy miejsca, gdzie jeszcze nie mieliśmy okazji stanąć nogą, a w tym dzielnicy Little Havana. Znajdziecie tu mnóstwo ciekawych obiektów, zabytków, restauracji oraz oczywiście sklepów z cygarami, a z głośników usłyszycie kubańską muzykę. Zjemy ostatni wspólny posiłek, naładujemy na koniec swoje baterie słońcem Florydy. Jesteśmy gotowi do powrotu :)

4 osoby w pokoju (cena od osoby)


5 997 PLN + bilet lotniczy

3 osoby w pokoju (cena od osoby)


6 497 zł + bilet lotniczy

2 osoby w pokoju (cena od osoby)


6 997 zł + bilet lotniczy

Do wyboru dwie opcje zakupu biletów lotniczych:


1. Bilet lotniczy na lot grupowy w asyście opiekuna grupy - 3 300 PLN*

2. Bilet lotniczy na lot samodzielny (pomagamy w zakupie) dostępny w cenach 3 000 - 4 000 PLN

* W cenie biletu lotniczego wliczony jest bagaż rejestrowany 23kg.

Szczegóły połączenia lotu grupowego:

Linie lotnicze KLM/Air France

KL1310 21 Stycznia 2025 Warszawa(WAW) 06:05 - Amsterdam(AMS) 08:15
KL 627 21 Stycznia 2025 Amsterdam(AMS) 10:20 - Miami(MIA) 14:50

AF 099 - 30 Stycznia 2025 - Miami (MIA) 19:50 - Paryż (CDG) 10:45
AF1046 - 31 Stycznia 2025 - Paryż (CDG) 14:10 - Warszawa(WAW) 16:20

Świadczenia zawarte w cenie


• 9 noclegów w hotelach i motelach na trasie wyjazdu
• śniadania w hotelach
• transfer z lotniska do hotelu na Miami Beach
• przejazd autokarem na trasie wyjazdu
• rejs łodzią na wyspę Caladesi
• bilety wstępu do Kennedy Space Center
• zwiedzanie Everglades
• rejs po zatoce Biscayne
• asystę opiekuna grupy na miejscu
• przedwyjazdowe spotkanie online
• ubezpieczenie turystyczne TU Europa - Travel World - wariant VIP
• turystyczny fundusz gwarancyjny i pomocowy

Świadczenia niezawarte w cenie


• wyżywienie poza śniadaniami
• biletu wstępu do Universal Studio lub Disney World - ok. 150 USD od osoby
• 16 USD napiwku dla kierowcy

Zobacz jakie to łatwe!


Jesteś 5 kroków od swojej wymarzonej podróży:
1. Złożenie rezerwacji
2. Zapłata zaliczki
3. Spotkanie przedwyjazdowe online
4. Finalna płatność
5. Widzimy się na lotnisku Chopina w Warszawie lub hotelu na Miami Beach

Na czym to polega?


Organizujemy Waszą podróż od A do Z: transport, zakwaterowanie, atrakcje, zwiedzanie. Podróż realizowana jest w asyście opiekunów grupy. Ruszamy w sprawdzoną przez nas trasę. Wszystkie świadczenia są zarezerwowane i opłacone. Każdy może realizować program wyjazdu według własnego uznania czy korzystać z atrakcji dodatkowych. My przedstawiamy możliwości, a Wy wybieracie z czego chcecie skorzystać :)

Jak się przygotować?


Przed wyjazdem otrzymacie harmonogram swojej podróży z dokładnym opisem przebiegu każdego dnia. Na około 14 dni przed rozpoczęciem wyprawy przeprowadzimy przedwyjazdowe spotkanie online. W czasie spotkania podzielimy się wskazówkami odnośnie przygotowania do wyjazdu: płatności, wyżywienie, atrakcje, czas, dodatkowe atrakcje. Dzięki temu każdy będzie świetnie przygotowany do wyprawy i będzie wiedział czego się spodziewać za oceanem :)

Przyjacielskie Porady


Podczas tej wyprawy spędzimy 9 nocy na Florydzie. Noclegi w czasie naszej wyprawy zostały zlokalizowane w jej różnych częściach. Pozwoli nam to na zobaczenie różnych regionów Florydy, a wiąże się to z przemieszczaniem autokarem. Jazdy podczas tego wyjazdu nie ma tak dużo jak na Zachodzie, ale trzeba być gotowym na to, że w większym stopniu jest to wyprawa objazdowa niż pobytowa. Po pierwszym dniu spędzonym na Miami Beach ruszamy w głąb tego słonecznego stanu odkryć jego urokliwe zakątki i dobrze się bawić w wybranych parkach rozrywki.

Śniadania w amerykańskiej kulturze w znaczny sposób różnią się od standardu porannych posiłków w Polsce. Zazwyczaj składają się z kawy/herbaty, soków, tostów z masłem lub dżemem oraz płatków. W związku z tym staramy się szukać lokalizacji noclegów w sąsiedztwie dużych sklepów takich jak Walmart czy Target. Dzięki temu łatwo zaopatrzycie się w wybrane produkty, a w tym warzywa oraz owoce.

Cześć naszych hoteli oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Jednak połączenie i jego jakość mogą być niestabilne. Siła sygnału w głównej mierze zależy od odległości pokoju do najbliższego nadajnika Wi-Fi. Czasem lepiej jest korzystać z usługi w ogólnodostępnych przestrzeniach, w których jest silniejszy sygnał. W niektórych hotelach pobierana jest opłata za korzystanie z Internetu. Zazwyczaj w takim wypadku jakość usługi jest wyższa.

Podróżuj po USA w sprytniejszy i bezpieczniejszy sposób.

Dołącz do naszej grupy samodzielnych Odkrywców Ameryki.


Social media:

Facebok Instagram